Stowarzyszenie Na Rzecz Gminy Dzierzążnia

Bank Wzajemnej Pomocy

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Kontakt

Stowarzyszenie Na Rzecz Gminy Dzierzążnia
Dzierzążnia 33 (budynek GS)
09-164 Dzierzążnia 

Tel. 606 967 562

dzisto@wp.pl

 

Zadzwoń przez Skype do stowarzyszenia Friling:

Stowarzyszenie zaprasza ....

Stowarzyszenie na Rzecz Gminy Dzierzążnia  prowadzi rekrutację dzieci i młodzieży do dwóch projektów do końca czerwca 2014 roku.

W dniach od 24 lipca do 02 sierpnia 2014 roku organizujemy kolonie do Łeby dla 20-sto osobowej  grupy dzieci i młodzieży z terenu Gminy Dzierzążnia.

Oferta skierowana jest do rodziców o niskich dochodach i znajdujących się w trudnej sytuacji rodzinnej.

Rodzice nie ponoszą żadnych kosztów pobytu swoich dzieci na koloniach.

Ze względu na duże zainteresowanie koloniami w Łebie proponujemy dodatkowo 10 miejsc odpłatnych. Koszt pobytu na koloniach 700,00 zł (siedemset 00/100 złote)- autokar gratis.

Natomiast od 01 czerwca do 31 pażdziernika 2014 roku w Biurze Stowarzyszenia będzie funkcjonowała świetlica środowiskowa z elementami socjoterapii.

Świetlicę prowadzić będzie sześciu wychowawców z ciekawą propozycją zajęć, m.in nauka gry na gitarze, warsztaty teatralne, zjęcia plastyczne, zajęcia sportowo- rekreacyjne, zajęcia socjoterapeutyczne i wyjazd  na 3- dniową wycieczkę do Gdańska dla 24 osobowej grupy dzieci i młodzieży z terenu Gminy Dzierzążnia.

Aktualnie trwają konsultacje w sprawie rekrutacji: z dyrektorem ZS w Dzierzążni i GOPS  w Dzierzążni. Jednocześnie prowadzone są rozmowy z rodzicami oraz trwa promocja projektów.

Rozmowy z rodzicami prowadzi prezes Stowarzyszenia Czesław Gąsecki w Biurze Stowarzyszenia (dawny teren GS) w poniedziałki od godz 10.00 do godz 15.00.

Przypominamy,że od marca 2014 roku do kwietnia 2016 roku Stowarzyszenie realizuje projekt ,,Bank Wzajemnej Pomocy". Uczestnikami projektu jest 30--osobowa grupa osób starszych i chorych i 10-osobowa grupa opiekunów.

Grupa jest zamknięta, ale tworzymy grupę rezerwową. Warto skorzystać z naszych propozycji.